Głośniki bezprzewodowe – porównanie

Wyobraźmy sobie imprezę bez muzyki. Wydaje się być smutna, prawda? Muzyka zajmuje bardzo ważne miejsce w naszym życiu, stanowi doskonałe tło wydarzeń oraz przyprawę, która dodaje wspomnieniom wyrazistości! Dlatego warto mieć w swojej kolekcji dobrej jakości głośniki bezprzewodowe, dzięki którym będziemy mogli słuchać muzyki w dobrej jakości nawet na środku pustyni! Obecnie na rynku można znaleźć mnóstwo głośników bezprzewodowych przeróżnych firm. Problemem jest tylko jeden – jaki model wybrać?

Jaki głośnik wybrać?

Pierwszym proponowanym produktem jest głośnik bezprzewodowy BT50B/00 marki Philips. Producent posiada w swojej ofercie całkiem spory wybór głośników bezprzewodowych, ten jednak zasługuje na uwagę z powodu dwóch rzeczy. Są nimi naprawdę niewielkie rozmiary oraz doskonałe możliwości! Bardzo dobry jak na tego typu urządzenie dźwięk głośnik zawdzięcza funkcji zapobiegania obcinania pasma, dzięki której można słuchać muzyki na wyższym poziomie głośności, nie tracąc przy tym jakości dźwięku. Głośnik łączy się z innymi urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth, a dodatkowo posiada wejście audio, które umożliwia podłączenie go do dowolnego urządzenia mobilnego. Miłym dodatkiem jest również bogata gama kolorów do wyboru, która z pewnością ucieszy melomanów lubiących spersonalizowane dodatki.

Głośnik bezprzewodowy

Kolejnym godnym uwagi produktem jest głośnik Sony SRS-X11. Maleńki głośnik mieści w swoim wnętrzu ogromne możliwości! Pomimo drobnej postury, zapewnia całkiem przyzwoite basy i to, według zapewnień producenta, przez dwanaście godzin! Dobry dźwięk Sony zawdzięcza zastosowaniu pary podwójnych membran, co znacząco poprawiło możliwości głośnika. Dodatkowym atutem głośnika jest fakt, że urządzenie można łączyć z kolejnym głośnikiem tego typu, uzyskując w ten sposób dźwięk stereo. Podobnie jak głosnik Philipsa, tak również kostka Sony łączy się z urządzeniami mobilnymi za pomocą Bluetooth, producent jednak nie wspomina nic o innych metodach podłączenia głośnika.

Propozycja dla wielbicieli intrygującego designu

Ciekawą propozycją jest też bezprzewodowy głośnik JBL. Przede wszystkim uwagę zwraca jego intrygująca forma, która z pewnością przyciągnie uwagę niepoprawnych gadżeciarzy. JBL wygląda naprawdę intrygująco! Głośnik wykonano z miękkiego, przypominającego gumę tworzywa, dzięki czemu nie tylko wygląda nietuzinkowo, ale również świetnie leży w dłoni. Za łączenie z innymi urządzeniami odpowiada technologia Bluetooth. Głośnik posiada dodatkowo port USB. Głośnik zapewnia bardzo przyzwoitej jakości dźwięk, minusem są jednak ubogie w porównaniu z pozostałym propozycjami basy, które są dość miękkie, zubożałe i mocno stłumione.

 

Naszym zdaniem, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę stosunek jakości sprzętu i dźwięku co ceny, najlepszą opcją jest głośnik bezprzewodowy marki Philips, który zapewnia naprawdę dobrego gatunku dźwięk. Oczywiście szukając głośnika bezprzewodowego musimy pamiętać, że dźwięk nigdy nie będzie przypominał tego z profesjonalnego zestawu stereo! Osoby zainteresowaną propozycją Philips więcej informacji znajdą na stronie producenta – philips.pl.

Głośniki bezprzewodowe – porównanie
4.5 (90%) 2 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *