Philips_głośniki i soundbary

Głośniki na wakacje

Wakacje w pełni, każdy relaksuje się tak, jak najbardziej lubi. Idealna muzyka jest dopełnieniem wszystkiego. Gorzej, gdy jakość pozostawia wiele do życzenia. Do bagażu warto więc spakować coś, co umożliwi nam słuchanie muzyki. Rozwiązania są dwa – słuchawki lub przenośne głośniki. Co będzie najlepszym wyborem?

Głośniki

Jeżeli muzyka z laptopa nam nie wystarcza, warto zabrać ze sobą głośnik. Dzisiejsza technologia jest naszym sprzymierzeńcem i obecnie dostaniemy naprawdę dobrej jakości głośnik w niewielkich rozmiarach. Opcji mamy kilka.

Soundbar – jeżeli jedziemy na dłuższy wypoczynek i nie wyobrażamy sobie życia bez słuchania muzyki czy oglądania filmów, jest to dla nas idealna opcja. Takie soundbary to niewielki zestaw głośników wpiętych w jedną listwę. Bez większych problemów zmieszczą się do większej walizki czy po prostu auta, a efekt będzie piorunujący. Podpiąć je można do telewizora, laptopa czy odtwarzacza DVD. Idealne dla kinomaniaków.

Głośniki bezprzewodowe – dzisiaj wiodą prym. Praktycznie nie maGlóśniki - idealny prezent dla każdego osoby, która by takiego głośnika nie posiadała. Skąd ich tak wielka popularność? To proste – są niewielkich rozmiarów, a więc poręczne (zmieszczą się do każdego bagażu) bezprzewodowe, mają wbudowany bluetooth, są proste w obsłudze, a co najważniejsze – wydobywający się z nich dźwięk jest naprawdę dobrej jakości. Wprost idealne na wakacyjne wojaże. Na rynku mamy bardzo duży wybór tego typu głośników i to w dobrej cenie. Czym się kierować przy ich zakupie? Przede wszystkim nie oszczędzajmy na nich, wybierajmy modele od sprawdzonych producentów. W przeciwnym razie nie tylko nie nacieszymy się nimi długo, ale jakość będzie naprawdę wątpliwa. Zwróćmy także uwagę na moc wyjściową, przydatne jest również wejście USB, do którego można podłączyć telefon. Nie bez znaczenia jest też długość pracy baterii – to bardzo ważne, tym bardziej na wakacjach, gdzie nie zawsze mamy dostęp do gniazdka.

Słuchawki

Dzisiejsze słuchawki to naprawdę gwarancja jakości – oczywiście o ile nie kupimy tych najtańszych. Na rynku jest bardzo duży wybór modeli. W podróży najlepiej sprawdzają się słuchawki douszne, ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Zmieszczą się do każdego bagażu i świetnie sprawdzają się również przy uprawianiu sportu. Jeżeli jednak planujemy dłużej je nosić, oglądać w nich filmy czy grać na komputerze, wówczas lepiej spiszą się modele nauszne. Kupując słuchawki, zwróćmy uwagę na ich głośność czy odporność na szumy. Bardzo wygodne są również modele bezprzewodowe, na które decyduje się coraz więcej osób. Ich jakość porównywalna jest do jakości głośników.

Pamiętajmy o tym, że bez względu na co się zdecydujemy, nie warto oszczędzać na tego typu sprzęcie. Jeżeli dobrze zainwestujemy nasze pieniądze, będziemy mogli cieszyć się nim naprawdę długo. Przed zakupem, warto zrobić rozeznanie w Internecie, sprawdzić dokładną ofertę najpopularniejszych producentów i wybrać tę naszym zdaniem najlepszą. Jednym z wiodących na rynku jest firma Philips. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.philips.pl

Głośniki na wakacje
5 (100%) 2 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *