Słuchawki bezprzewodowe to przede wszystkim komfort codziennego użytkowania.

Przegląd słuchawek bezprzewodowych do 2000 zł

Coraz większa część z nas, zamiast klasycznych słuchawek decyduje się na zakup ich bezprzewodowej wersji. Trudno się temu dziwić – dzięki nim ograniczenia przestrzenne przestają istnieć. Poruszamy się bez przeszkód i plątaniny kabli, a jako że przesyłany dźwięk ma postać cyfrową, oddalenie się od nadajnika nie powoduje zwykle strat na jakości.

Fidelio M2BTBK/OO

Słuchawki Fidelio gwarantują najwyższą jakość brzmienia.

Słuchawki te charakteryzują się przede wszystkim dźwiękiem wysokiej rozdzielczości, który przekłada się na najwyższą jakość brzmienia. Jest on w stanie oddać charakter oryginalnych nagrań studyjnych wierniej niż robią to formaty CD. Opisywany sprzęt spełnia najbardziej rygorystyczne standardy w zakresie jakości dźwięku. Bez względu na to, czy słuchamy utworów o wysokiej rozdzielczości czy tych nieco bardziej tradycyjnych, możemy liczyć na wygładzenie wysokich częstotliwości i rozszerzenie ich zakresu. Każdy z przetworników głośnika jest tu starannie, ręcznie wybierany, dostrajany i testowany przed dopasowaniem tak, by zagwarantować najbardziej zrównoważony i naturalny dźwięk. 40-milimetrowe przetworniki korzystają z wysokiej mocy magnesów neodymowych tak, by zagwarantować wysokiej jakości dźwięk w szerokim zakresie dynamicznym i odtworzyć nawet najbardziej drobne detale. Na uwagę zasługuje tu również akustyczna uszczelka, czyli specjalnie zaprojektowana, wbudowana w wewnętrzną komorę wstęga eliminująca zbędną utratę dźwięku i zachowująca szczegóły. Efekt – bogate brzmienie basów i realistyczny wyraz każdego szczegółu bez płynących z otoczenia zakłóceń. Zamknięta konstrukcja akustyczna słuchawek wyposażona jest w system BassReflex, na który składają się głównie elementy nauszne ze specjalnie rozmieszczonymi otworami. Regulując ciśnienie powietrza wewnątrz komory, gwarantują one kontrolowane środowisko dla membrany, co ma na celu uzyskanie optymalnego pasma przenoszenia. Cena słuchawek to około 1300 złotych.

Beats by Dr. Dre MH8J2ZM/A

Słuchawki te są w stanie wydobyć pełnię muzyki zarówno na iPhonie, iPodzie, jak i iPadzie. Łączność Bluetooth wynosi tu aż 9 metrów, a odbieranie połączeń, regulacja głośności i przewijanie utworów odbywa się przy pomocy komfortowych w użyciu przycisków umieszczonych na nauszniku. Zastosowana tu technologia BeatsAcoustik Engine gwarantuje intymne obcowanie z muzyką. Oryginalne oprogramowanie DSP firmy Beats zapewnia niepowtarzalne emocje podczas słuchania ulubionych utworów. Odcięcie się od płynących z otoczenia dźwięków umożliwia dwutrybowa technologia redukcji szumu AdaptiveNoiseCanceling. Podczas korzystania ze słuchawek, automatycznie reguluje ona równowagę pomiędzy muzyką w słuchawkach a światem zewnętrznym. Wbudowany akumulator umożliwia 12 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki i 20 godzin po podłączeniu do urządzenia. Słuchawki ładuje się przy pomocy standardowej wtyczki USB. Warto tu również wspomnieć o miękkich i ergonomicznych nausznikach, które pozwalają na perfekcyjne dopasowanie sprzętu do każdego kształtu głowy. Opisywane słuchawki od poprzedniego modelu różnią się ukrytymi śrubami mocującymi, łagodniejszymi zakrzywieniami i bardziej gładkimi płaszczyznami. Zapłacimy za nie około 1650 złotych.

POLK AUDIO ULTRAFOCUS 8000

Kolejne ze słuchawek charakteryzują się solidną konstrukcją i wykonaniem oraz wygodą codziennego użytkowania. Gwarantują audiofilską jakość dźwięku, pełną wierność oraz głęboki bas, a to wszystko za sprawą technologii Ultra FidelityDynamicBalance. Warto tu również wspomnieć o aktywnym systemie usuwania szumów i przycisku Push-To-Hear, który natychmiastowo wycisza płynące z otoczenia dźwięki. Urządzenie to posiada 3-przyciskowe sterowanie Apple oraz mikrofon kompatybilny z iPhonem i iPadem. Cena słuchawek to około 1300 złotych.

Szczegółowe informacje na temat słuchawek bezprzewodowych są dostępne pod adresem: http://www.philips.pl

 

Oceń wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *