Przegląd słuchawek nausznych do 300 zł

Główną cechą charakteryzującą słuchawki nauszne jest komora, która przykrywa małżowinę uszną, lecz nie zakrywa uszu w całości. Są one formą pośrednią między niewielkimi, dousznymi modelami, a dużych rozmiarów słuchawkami wokółusznymi. W większości przypadków oferują szerszą przestrzeń niż w przypadku wersji dokanałowej, a poza tym są stosunkowo poręczne i mobilne. Do ich wad zaliczyć można słabą izolację od otoczenia oraz pewien dyskomfort, który dawać może przyciśnięcie małżowiny. Poniżej przegląd kilku modeli słuchawek nausznych, których cena nie przekracza 300 zł.

Philips CityScape

Słuchawki nauszne marki Philips wyposażone są w miękkie, delikatne, piankowe poduszki.

Tym, co odróżnia te słuchawki nauszne od pozostałych, dostępnych na rynku modeli są opracowane z troską o czyste i szczegółowe, a jednocześnie naturalne brzmienie 40-milimetrowe przetworniki. Na uwagę zasługują tu także miękkie, delikatne, piankowe poduszki dopasowujące się do kształtu uszy, wygodnie je otulające i zabezpieczające. Ciekawie prezentuje się również funkcją MusicSeal, dzięki której odtwarzane przez nas utwory muzyczne nie będą słyszane przez otaczające nas osoby. Możliwe jest to dzięki podwójnym ścianom elementów nausznych i dobrze zabezpieczonym krawędziom pomiędzy poduszkami a obudową. Warto tu również wspomnieć o wbudowanym mikrofonie umożliwiającym przełączanie się z trybu słuchania muzyki na odbieranie połączeń przychodzących. Słuchawki CityScape wyposażone zostały także w płaski, nieplączący się przewód o długości 120 centymetrów. Produkt ten spodoba się również wszystkim melomanom, którzy zwracają uwagę na wygląd kupowanych przez nich akcesoriów – model ten posiada bowiem stylowy, ponadczasowy, a jednocześnie niezwykle miękki i komfortowy dżinsowy pałąk na głowę. Za słuchawki Phillips CityScape zapłacimy około 210 zł.

Creative Labs Aurvana Live!

Słuchawki te wyposażone są w optymalnie wyprofilowane nauszniki, które minimalizują zakłócenia i gwarantują precyzyjne odwzorowanie dźwięku. Warto tu także wspomnieć o przetwornikach o średnicy 40 milimetrów z magnesami neodymowymi, dzięki którym możliwa staje się wierna i neutralna reprodukcja poszczególnych utworów oraz kompozytowych membranach z celulozy pozwalających na uzyskanie krystalicznie czystych i szczegółowych sopranów oraz głębokiego basu. Słuchawki posiadają także miękkie poduszki, które doskonale izolują od zewnętrznych hałasów i gwarantują wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Za sprawą przewodu z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem możliwe staje się przesyłanie sygnału audio bez żadnych zakłóceń. Na uwagę zasługuje tu także eleganckie, uniwersalne wzornictwo z lśniącym wykończeniem. Cena tych słuchawek to około 230 zł.

AKG K518

Ostatnie z opisywanych słuchawek gwarantują uzyskanie doskonałej jakości dźwięku o dużej mocy i najlepszego pasma przenoszenia z niemalże każdego urządzenia przenośnego. Zamknięta konstrukcja z dobrze przylegającymi muszlami wygłuszającymi zapewnia perfekcyjne blokowanie płynących z otoczenia dźwięków. Wysokiej klasy przetworniki odtwarzają tony niskie aż do 16Hz i przekraczające 24kHz tony wysokie z niezwykłą czystością. Model ten charakteryzuje się także wysokim poziomem ciśnienia akustycznego, co w połączeniu z szerokim zakresem dynamiki i doskonałą izolacją dźwięków sprawia, że świetnie sprawdzą się w nawet bardzo głośnym otoczeniu. Ich cena to około 150 zł.

Werdykt

Najlepiej w zestawieniu wypadają słuchawki Philips CityScape. Na ich korzyść przemawiają zarówno najwyższej jakości przetworniki, przydatna funkcja MusicSeal, jak i ciekawy design.

Po więcej informacji zapraszamy na http://www.philips.pl/

 

Oceń wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *