miniwieża

Tani i skuteczny sposób na idealny dźwięk – mikrowieża do 600zł

Źródłem dźwięku może być dziś właściwie cokolwiek. Nawet średniej jakości telefon radzi sobie z odtwarzaniem muzyki, zarówno z wbudowanego odtwarzacza, jak i z radia. Jednak kiedy szukamy dobrej jakości dźwięku, trzeba sięgnąć po sprzęt, który został stworzony właśnie do odtwarzania muzyki. Dziś prezentujemy trzy niedrogie i dobre jakościowo mikrowieże.

Mikrowieża Pioneer X-EM22

To niewielkie gabarytowo urządzenie bez trudu zaspokoi nawet najbardziej wymagającego melomana. Możliwość odtwarzania płyt CD oraz formatów mp3 i WMA to dość, by cieszyć się nieskazitelnym dźwiękiem wysokiej jakości. Wbudowany korektor dźwięku z predefiniowanymi profilami w inteligentny sposób dopasowuje poziom wysokich i niskich tonów do stylu muzyki. Jeśli dodamy do tego dynamiczne wzmocnienie basów, otrzymamy dźwięk na bardzo wysokim poziomie. Wbudowany tuner radiowy jest w stanie zapamiętać 30 stacji, co w praktyce pozwala na zapisanie wszystkich obecnie dostępnych stacji. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala sparować wieżę z innymi zewnętrznymi urządzeniami, np. telefonem lub tabletem. Dzięki wbudowanemu portowi USB można też odtwarzać muzykę z zewnętrznych nośników pamięci. Funkcja programowalnego wyłączania pozwala ustawić czas, kiedy urządzenie przejdzie w tryb czuwania. Jest to duże udogodnienie dla osób, które lubią zasypiać przy muzyce. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą pilota.

Moc kolumn: 2 x 15 W.

Cena: 489zł.

Mikrowieża BLAUPUNKT MC60BT

Tym, co na pewno wyróżnia to urządzenie spośród innych to podświetlane różnokolorowo głośniki. Dzięki temu w kilka minut można zamienić pomieszczenie w salę disco. Urządzenie dostosowano do odtwarzania płyt CD oraz formatu mp3. Ulubionej muzyki można słuchać także z radia, a to dzięki wbudowanemu tunerowi i takiej samej antenie. Wbudowany mikrofon pozwala zamienić wieżę w stację karaoke i bawić się z przyjaciółmi we wspólne śpiewanie. Korektor dźwięku pozwala na dostosowanie parametrów odtwarzania do słuchanego gatunku muzycznego. Złącze USB daje z kolei możliwość odtwarzania muzyki z zewnętrznych urządzeń typu flash. Mikrowieżę obsługuje się za pomocą pilota. Ułatwieniem jest cyfrowy podświetlany wyświetlacz. Dzięki modułowi bluetooth istnieje możliwość bezprzewodowego przesyłania muzyki z innych urządzeń multimedialnych.

Moc znamionowa: 50W.

Cena: 529zł.

Mikrowieża Philips MCM1350/12

System BassReflex wydobędzie głębię basów z każdego rodzaju muzyki. Tuba basowa zsynchronizowana z głośnikiem niskotonowym daje w efekcie głębszy bas niż standardowy zestaw hi-fi. Wbudowany equalizer pozwala na korzystanie z predefiniowanych profili i zapisywanie własnych. Dzięki temu można cieszyć się niebywałą jakością krystalicznie czystego dźwięku. Urządzenie odtwarza muzykę z płyt CD. Dzięki wbudowanemu złączu USB możliwe jest także odtwarzanie muzyki z zewnętrznych nośników pamięci. Obsługiwany format to mp3. Ale to nie wszystko. Mikrowieża Philips wyposażona jest w cyfrowy budzik – użytkownik sam decyduje, z jakiego źródła dźwiękami chce być budzony. Do wyboru jest radio, odtwarzacz CD oraz pamięć flash. Istnieje także możliwość zaprogramowania czasu, po którym urządzenie się wyłączy. Wbudowany tuner cyfrowy pozwala na programowanie ulubionych stacji radiowych jednym dotykiem. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą pilota. Cyfrowy wyświetlacz LED pozwala na łatwy i szybki dostęp do wszystkich funkcji.

Moc wyjściowa: 30W

Cena: 543zł.

Przy porównywalnych cenach i parametrach wszystkich wyżej wymienionych urządzeń to Philips bije na głowę konkurencję niesamowicie wiernym odtwarzaniem dźwięku i głębokimi tonami zapewnianymi przez system BassReflex. Jeśli dodamy do tego funkcję budzenia, intuicyjną obsługę, wieloprzyciskowego pilota oraz klasyczny, proporcjonalny wygląd, który bez trudu ozdobi każde pomieszczenie, wybór staje się oczywisty.

Więcej na ten temat można przeczytać na www.philips.pl

tania miniwieża

Oceń wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *