wieża hi-fi

Wieże Hi-Fi z wbudowanym modułem Bluetooth – sprawdzamy 3 popularne modele

Odtwarzacz muzyki to w dzisiejszych czasach za mało. Liczy się dobry odtwarzacz muzyki, najlepiej taki, który bez problemu da się sparować z innymi domowymi urządzeniami. Zapraszamy na przegląd trzech topowych modeli wież Hi-Fi z opcją Bluetooth.

Wieża Samsung MM-J330

Jak każda wieża Hi-Fi bez problemu odtwarza płyty CD. Nie odtwarza płyt DVD. Dekoduje dźwięki w formacie WMA i MP3. Istnieje możliwość konwertowania płyt CD do formatu MP3. Dzięki technologii Crystal Amp Pro możemy cieszyć się wyjątkowej jakości dźwiękiem. Możliwość podłączenia zewnętrznego nośnika pamięci pozwala na szybki dostęp do ulubionej muzyki. Pięciocalowy przedni głośnik o mocy 35 W, technologie audio Crystal Sound i Power Bass to jeszcze więcej możliwości ustawienia takich parametrów dźwięku, jakie lubimy. Dla wygody użytkownika wieża została wyposażona w czytelny wyświetlacz VFD.

Wbudowany Bluetooth pozwala na sparowanie wieży z innymi kompatybilnymi urządzeniami, między innymi telewizorem tej samej firmy, smartfonem lub tabletem. Dzięki temu można odtwarzać w wysokiej jakości dźwięku np. radio internetowe. Możliwe jest również sterowanie wieżą za pomocą smartfona zamiast tradycyjnego pilota.

Wbudowane radio pozwala zaprogramować do 15 stacji radiowych.

Cena: 449 zł

Wieża SONY CMT-SBT20

Urządzenie odtwarza muzykę z płyt CD oraz zewnętrznych nośników USB. Wbudowany tuner radiowy umożliwia odtwarzanie stacji radiowych. Możliwość dowolnego ustawienia głośników pozwala na uzyskanie przestrzennego dźwięku. Dodatkowym atutem jest system Mega Bass, pozwalający na dostosowanie jakości dźwięku do indywidualnych preferencji. Wieży można używać jako głośników komputerowych lub telewizyjnych. Istnieje także możliwość sparowania urządzenia ze smartfonem lub tabletem, a wszystko to dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Technologia NFC pozwala na łączenie urządzeń za pomocą jednego dotknięcia. Moc wyjściowa głośnika to 12 W. Sterowanie wieżą odbywa się za pomocą pilota.

Elegancki i stylowy wygląd sprawiają, że wieża nie tylko spełnia oczekiwania pod względem jakości odtwarzanego dźwięku, ale także wizualnie jest ozdobą pomieszczenia, w którym ją ustawiono.

Cena: 449 zł

Wieża Philips BTM1360/12

Urządzenie odtwarza dźwięk z nośników CD i zewnętrznych dysków podłączanych za pomocą portu USB. Dla wygody użytkowników istnieje możliwość szybkiego przewijania oraz przeszukiwania nośników dźwięku. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth możliwe jest podłączenie do wieży zewnętrznych urządzeń: smartfonów, tabletów, laptopów. Dzięki temu można np. odtwarzać dźwięki z gier, co na pewno docenią pasjonaci gier komputerowych. Wejście audio pozwala na podłączenie innych zewnętrznych urządzeń odtwarzających dźwięk. Głośniki z systemem Bass Reflex zapewniają nieskazitelną jakość dźwięku z perfekcyjnym odtworzeniem najniższych tonów. Cyfrowy korektor dźwięku umożliwia dostosowanie parametrów odtwarzania do rodzaju słuchanej aktualnie muzyki.

Mikrowieża posiada również wbudowane radio z możliwością cyfrowego programowania w pasmach UKF mono i stereo. Istnieje możliwość zaprogramowania w pamięci urządzenia 20 stacji radiowych. Możliwość zaprogramowania budzenia za pomocą radia bądź odtwarzacza płyt to dodatkowy atut tego modelu.

Moc wyjściowa urządzenia – 20 W. Sterowanie wieżą odbywa się za pomocą pilota.

Cena: 679 zł

Nasz wybór pada na sprzęt firmy Philips. Duża ilość programowalnych stacji radiowych, cyfrowy korektor dźwięku z preinstalowanymi profilami, wejście audio oraz Bass Reflex to cechy, które stanowią o jakości i klasie urządzenia. Dodatkowym atutem jest możliwość zaprogramowania budzenia ulubioną muzyką lub stacją radiową, a jak wiadomo udany poranek to warunek udanego dnia!

Więcej informacji na www.philips.pl

miniwieża philips

Wieże Hi-Fi z wbudowanym modułem Bluetooth – sprawdzamy 3 popularne modele
5 (100%) 2 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *